Aktualności

Apartamenty na wynajem w Dziwnówku

2022-10-06

Leżąca między Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim niewielka miejscowość letniskowa, którą jest Dziwnówek, stanowi idelane miejsce do spędzenia wolnego czasu. Jej atutem są walory środowiskowe takie jak czysta i szeroka plaża oraz otaczające ją bory sosnowe. Zapewnia także bogatą i różnorodną bazę noclegową, w tym przede wszystkim komfortowe apartamenty do wynajęcia.

czytaj więcej

Atrakcje turystyczne dla wynajmujących apartamenty w Kołobrzegu

2022-08-30

Uzdrowiskowy charakter Kołobrzegu, jak też jego bogata infrastruktura turystyczna mają decydujący wpływ na popularność tego miasta, zaś duży wybór sanatoriów oraz bogata oferta spa & wellnes jest niewątpliwą atrakcją dla wczasowiczów poszukujących wytchnienia. Dwanaście kilometrów wybrzeża, plaże, latarnia morska, piękne molo, ratusz, pomnik Zaślubin Polski z Morzem, Muzeum Oręża Polskiego, katedra to przykłady popularnych atrakcji miasta, które rok w rok przyciągają rzesze turystów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

czytaj więcej

Apartamenty przy ulicy Grunwaldzkiej w Pobierowie

2022-06-28

Apartamenty na wynajem przy głównym trakcie Pobierowa – ulicy Grunwaldzkiej. Bezpośredni dostęp do oferowanych usług i atrakcji. Bliskość morza i lasu. Wysoki standard, bogate wyposażenie, miła i profesjonalna obsługa.

czytaj więcej

Apartamenty przy plaży w Pobierowie

2022-06-18

Plaża morska w Pobierowie zalicza się do najpiekniejszych i najprzyjemniejszych w Polsce. O jej dużej atrakcyjności decydują nie tylko walory przyrodnicze, w tym otoczenie sosnowym lasem, ale także bogata infrastruktura przygotowana z myśla o tursytach. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się luksusowe apartamenty do wynajęcia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

czytaj więcej

Atrakcje turystyczne Pobierowa

2022-05-30

Atrakcje turystyczne Pobierowa i jego okolic. Walory przyrodnicze, parki linowe i rozrywki, baseny, kręgielnie, muzea, zabytki, trasy rowerowe, skateparki, korty tenisowe, spływy kajakowe, przejażdzki konno dostępne dla wypoczywających w Pobierowie.

czytaj więcej

Pobierowo – dzieje nadmorskiej miejscowości turystycznej

2022-05-24

Nadmorskie Pobierowo, położone w województwie zachodniopomorskim, cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród osób szukających atrakcyjnego miejsca do wypoczynku lub spędzenia urlopu. Miejscowość oferuje rozwiniętą i profesjonalną bazę wypoczynkową. Jej początki sięgają przełomu wieków XVIII i XIX.

czytaj więcej

Apartamenty do wynajęcia w Pobierowie

2022-04-22

Pobierowo jest jednym z najpopularniejszych w Polsce nadmorskich ośrodków wypoczynkowych. Ze względu na interesujące walory środowiskowe oraz bogatą infrastrukturę turystyczną, obejmującą między innymi liczne obiekty sportowe, kulturalne i rozrywkowe, wiele osób chętnie wraca do tej miejscowości, zarówno myślami jak i osobiście :) Sprzyja temu także bogata oferta komfortowych, atrakcyjnie umiejscowionych, bogato wyposażonych apartamentów do wynajęcia.

czytaj więcej

Rezerwacja apartamentu – porady

2022-03-16

Każda agencja oferująca apartamenty na wynajem ma swoje standardy. Jeżdżąc po świecie można zetknąć się z różnymi zwyczajami w tym zakresie i nierzadko zostać niemiło zaskoczonym. Niektóre z tych „niespodzianek” to drobnostki, ale mogą zdarzyć się takie, które sprawią, że wspomnienia z podróży nie będą już tak przyjemne, jakbyśmy chcieli. Dlatego poniżej przedstawiamy przykładową listę zagadnień, nad którymi warto się zastanowić przed rezerwacją apartamentu, aby czas wypoczynku wykorzystać optymalnie.

czytaj więcej

Morskie Centrum Nauki Nautica Park w Dziwnowie

2022-02-12

Jedną z najciekawszych atrakcji Dziwnowa, do zwiedzenia której zachęcamy podczas wynajmu mieszkania od nas, jest Morskie Centrum Nauki Nautica Park w Dziwnowie. Zlokalizowane jest przy wejściu na plażę przy ulicy Parkowej. Po wielu latach starań udało się je stworzyć w 2017 roku.

czytaj więcej