Aktualności

Atrakcyjne Międzyzdroje

2024-02-02

Międzyzdrojów, jako świetnego miejsca wypoczynku, czy spędzenia czasu wolnego, weekendu, urlopu, wczasów nie trzeba reklamować. Osoby pragnące zapewnić sobie na ten czas kompleksowy dostęp do wszelkiego rodzaju atrakcji, przyrodniczych, historycznych, kulturalnych, rozrywkowych, na pewno docenią ofertę letniej stolicy Polski, gdyż jest ona wyjątkowa i unikatowa.

czytaj więcej

Pobierowo jako miejsce wypoczynku

2023-11-27

Pobierowo to kolejna z bardziej znanych miejscowości nadmorskich, w której chętnie wypoczywają turyści z Polski i z zagranicy. Osoby nieprzekonane do jego atrakcji zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem. Żywimy przekonanie, że jego lektura sprawi, iż Pobierowo znajdzie się wśród najchetniej wybieranych kierunków wakacyjnych wypraw.

czytaj więcej

Dziwnówek nie tylko dla historyków

2023-10-12

Dziwnówek, nadmorska wieś, oprócz walorów przyrodniczych związanych z jej położeniem, ma do zaoferowania także kilka atrakcji historycznych, mogących stanowić przedmiot zainteresowania nie tylko dla historyków i badaczy dziejów. Więcej o przeszłości tej miejscowości w tekście poniżej. 

czytaj więcej

Dlaczego warto wypoczywać w Dziwnowie?

2023-09-14

Dziwnów to jedna z najbardziej znanych miejscowości nadmorskich, w której chętnie wypoczywają turyści z Polski i z zagranicy. Nieprzekonanych do jego walorów zachecamy do zapoznania się z niniejszym artykułem. Mamy nadzieję, że sprawi on, iż to atrakcyjne miasteczko stanie się celem nie tylko wakacyjnych wojaży. 

czytaj więcej

Atrakcyjny Dziwnów

2023-07-17

Niewątpliwym atutem Dziwnowa jest jego położenie. Od płnocy Bałtyk, od południa Zatoka Kamieńska, a w pozostałych miejscach bory sosnowe zapewniają rewelacyjne warunki dla osób ceniących obcowanie z przyrodą. Niemniej jednak osoby preferujące wypoczynek w „miejskim stylu” znajdą w Dziwnowie takze sporo atrakcji, które pozwolą wypełnić cały okres pobytu w tej nadmorskiej miejscowości. 

czytaj więcej

Apartamenty na wynajem w Dziwnówku

2022-10-06

Leżąca między Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim niewielka miejscowość letniskowa, którą jest Dziwnówek, stanowi idelane miejsce do spędzenia wolnego czasu. Jej atutem są walory środowiskowe takie jak czysta i szeroka plaża oraz otaczające ją bory sosnowe. Zapewnia także bogatą i różnorodną bazę noclegową, w tym przede wszystkim komfortowe apartamenty do wynajęcia.

czytaj więcej

Atrakcje turystyczne dla wynajmujących apartamenty w Kołobrzegu

2022-08-30

Uzdrowiskowy charakter Kołobrzegu, jak też jego bogata infrastruktura turystyczna mają decydujący wpływ na popularność tego miasta, zaś duży wybór sanatoriów oraz bogata oferta spa & wellnes jest niewątpliwą atrakcją dla wczasowiczów poszukujących wytchnienia. Dwanaście kilometrów wybrzeża, plaże, latarnia morska, piękne molo, ratusz, pomnik Zaślubin Polski z Morzem, Muzeum Oręża Polskiego, katedra to przykłady popularnych atrakcji miasta, które rok w rok przyciągają rzesze turystów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

czytaj więcej

Apartamenty przy ulicy Grunwaldzkiej w Pobierowie

2022-06-28

Apartamenty na wynajem przy głównym trakcie Pobierowa – ulicy Grunwaldzkiej. Bezpośredni dostęp do oferowanych usług i atrakcji. Bliskość morza i lasu. Wysoki standard, bogate wyposażenie, miła i profesjonalna obsługa.

czytaj więcej

Apartamenty przy plaży w Pobierowie

2022-06-18

Plaża morska w Pobierowie zalicza się do najpiekniejszych i najprzyjemniejszych w Polsce. O jej dużej atrakcyjności decydują nie tylko walory przyrodnicze, w tym otoczenie sosnowym lasem, ale także bogata infrastruktura przygotowana z myśla o tursytach. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się luksusowe apartamenty do wynajęcia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

czytaj więcej

Atrakcje turystyczne Pobierowa

2022-05-30

Atrakcje turystyczne Pobierowa i jego okolic. Walory przyrodnicze, parki linowe i rozrywki, baseny, kręgielnie, muzea, zabytki, trasy rowerowe, skateparki, korty tenisowe, spływy kajakowe, przejażdzki konno dostępne dla wypoczywających w Pobierowie.

czytaj więcej

Pobierowo – dzieje nadmorskiej miejscowości turystycznej

2022-05-24

Nadmorskie Pobierowo, położone w województwie zachodniopomorskim, cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród osób szukających atrakcyjnego miejsca do wypoczynku lub spędzenia urlopu. Miejscowość oferuje rozwiniętą i profesjonalną bazę wypoczynkową. Jej początki sięgają przełomu wieków XVIII i XIX.

czytaj więcej

Apartamenty do wynajęcia w Pobierowie

2022-04-22

Pobierowo jest jednym z najpopularniejszych w Polsce nadmorskich ośrodków wypoczynkowych. Ze względu na interesujące walory środowiskowe oraz bogatą infrastrukturę turystyczną, obejmującą między innymi liczne obiekty sportowe, kulturalne i rozrywkowe, wiele osób chętnie wraca do tej miejscowości, zarówno myślami jak i osobiście :) Sprzyja temu także bogata oferta komfortowych, atrakcyjnie umiejscowionych, bogato wyposażonych apartamentów do wynajęcia.

czytaj więcej

Rezerwacja apartamentu – porady

2022-03-16

Każda agencja oferująca apartamenty na wynajem ma swoje standardy. Jeżdżąc po świecie można zetknąć się z różnymi zwyczajami w tym zakresie i nierzadko zostać niemiło zaskoczonym. Niektóre z tych „niespodzianek” to drobnostki, ale mogą zdarzyć się takie, które sprawią, że wspomnienia z podróży nie będą już tak przyjemne, jakbyśmy chcieli. Dlatego poniżej przedstawiamy przykładową listę zagadnień, nad którymi warto się zastanowić przed rezerwacją apartamentu, aby czas wypoczynku wykorzystać optymalnie.

czytaj więcej

Morskie Centrum Nauki Nautica Park w Dziwnowie

2022-02-12

Jedną z najciekawszych atrakcji Dziwnowa, do zwiedzenia której zachęcamy podczas wynajmu mieszkania od nas, jest Morskie Centrum Nauki Nautica Park w Dziwnowie. Zlokalizowane jest przy wejściu na plażę przy ulicy Parkowej. Po wielu latach starań udało się je stworzyć w 2017 roku.

czytaj więcej