Kup apartament i zarabiaj

Ekskluzywne apartamenty Pobierowo Baltic Apartments 

Gotowe do odbioru, z prawem do amortyzacji lokalu.

Pobierowo Baltic Apartments powstają w kameralnej lokalizacji wśród sosnowego lasu, który przez cały rok zapewni wypoczynek w ciszy i spokoju. Tylko 450 metrów dzieli nas od pięknej, szerokiej plaży, która nawet w pełnym sezonie pozostaje niezatłoczona i zaledwie 700 metrów od centrum Pobierowa.

To idealna propozycja dla osób pragnących posiadać swoje własne miejsce do wypoczynku nad morzem oraz dla nabywców planujących nabyć inwestycję na wynajem.

Usytuowane w sercu kurortu turystycznego apartamenty są doskonałym pomysłem na trafioną inwestycję, która z biegiem lat przynosić będzie coraz większe zyski.

Pobierowo Baltic Apartments to w sumie 169 apartamentów w pięciu nowoczesnych, czterokondygnacyjnych budynkach na działce o powierzchni niemal hektara. Zróżnicowane metraże apartamentów pozwalają na dobór lokalu w zależności od indywidualnych planów finansowych. Wszystkie lokale posiadają taras lub ogródek, a inwestycja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Wygodne windy w każdym budynku pozwolą dostać się bez wysiłku na każde piętro nawet z największymi wakacyjnymi bagażami. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy całoroczny, kryty basen.

Sprawdź szczegóły oferty i dowiedz się, dlaczego warto postawić na inwestycję w nowoczesne apartamenty nad morzem w Pobierowie.

www.pba.pl

Szukasz apartamentu nad morzem? Chcesz generować zyski z zakupionej inwestycji? My Tobie w tym pomożemy.

Jeśli szukasz apartamentu z chęcią zajmiemy się wszystkim. Dysponujemy szeroką ofertą apartamentów nad morzem w różnych miejscowościach zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Napisz do nas a nasz licencjonowany pośrednik nieruchomości skontaktuje się z Tobą.

Masz pytania? 

Skontaktuj się z nami! 
Dwa białe długopisy