Apartamenty przy plaży w Pobierowie

2022-06-18

Plaża morska w Pobierowie obejmuje 400 metrów linii brzegowej Morza Bałtyckiego. Otoczona jest lasem sosnowym. Plaża strzeżona zaczyna się od zejścia na kąpielisko przy ulicy Jana z Kolna i rozciąga w kierunku zachodnim aż do wejścia na plażę usytuowanego przy ulicy Adama Mickiewicza.

Bezpieczeństwo

Plaża w Pobierowie jest bardzo bezpieczna. W sezonie, trwającym od początku czerwca do końca września, bezpieczeństwa pilnują ratownicy. Trzyosobowe ekipy wyposażone są w profesjonalny sprzęt. Ich stanowiska, wieże ratownicze o wysokości 2,6 metra, rozplanowane są co 100 metrów. Dyżury pełnią od godziny 10.00 do 18.00. Dodatkowo dozorują 100 metrów plaży znajdującej się na wschód od zejścia prowadzącego na plażę od ulicy Ciechanowskiej.

Zejścia

W sumie w Pobierowie znajduje się pięć zejść na plażę. Zejście przy ulicy Jana z Kolna jest najbardziej sprzyjające dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych. Parking położony przy tym przejściu umożliwia parkowanie samochodów transportujących osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Zwierzęta

W sezonie na plażę w Pobierowie zwierzęta można wprowadzać tylko na fragmenty plaży, na które można się dostać przez zejścia usytuowane przy ulicach Granicznej (100 metrów na wschód) i Ciechanowskiej (300 metrów na zachód). Kąpielisko zaopatrzone jest kosze na śmieci.

Błękitna Flaga

O najwyższej jakości plaży w Pobierowie świadczy przyznanie jej w 2017 roku certyfikatu prestiżowego międzynarodowego programu fundacji działającej na rzecz edukacji ekologicznej Błękitna Flaga. Aby uzyskać takie wyróżnienie należy spełnić aż 27 kryteriów w 4 obszarach. Należą do nich informacja i edukacja ekologiczna, zarządzanie środowiskowe, jakość wody, organizacja usług.

Zaplecze

W sezonie wypoczynkowym na plaży w Pobierowie udostępnianych jest wiele obiektów umożliwiających czynny wypoczynek, a także organizowane są imprezy kulturalne, rozrywkowe i sportowe. Nie brakuje też różnorodnych punktów gastronomicznych. Toalety dostępne są przy zejściach z ulic: Krakowskiej, Łowickiej, Poznańskiej, Kawalerskiej, Jana z Kolna, Ciechanowskiej, Stanisława Moniuszki, Adama Mickiewicza, Powstańców, Mazowieckiej, Granicznej.

Apartamenty przy plaży w Pobierowie

W naszej ofercie widnieje wiele apartamentów usytuowanych bardzo blisko plaży w Pobierowie. Należą do nich: Apartament Premium Baltic View – budynek w pierwszej linii brzegowej;
Apartament Golden Sand – tuż przy plaży;
Apartament Baltic Amber – tuż przy plaży;
Apartament Premium Marin – 20 metrów do plaży;
Apartament Baltic Dune – 20 metrów do plaży;
Apartament White Wave – 20 metrów do plaży;
Apartament Blue Dream – 20 metrów do plaży;
Apartament Blue Sea – 20 metrów do plaży;
Apartament Marine – 180 metrów do plaży;
Apartament Baltic – 500 metrów do plaży;
Apartament ArtSea – 500 metrów do plaży;
Apartament Fregata – 700 metrów do plaży.

Wnętrze apartamentu kanapa stolik krzesła stół aneks kuchenny.